walka,kontuzje,okropna pogoda,mimo tego zwycięstwo!

GKS ORLĘTA BABOSZEWO - AKS ZŁY WARSZAWA 2:1
Karolina Ciska 10'
Zosia Sulkowska 71'
15.10.2016 r. Baboszewianki rozegrały 7 kolejkę IV ligi kobiet grupy mazowieckiej na własnej murawie.
Pogoda nie sprzyjała zawodniczkom.
Na początku meczu ZŁE prowadziły ataki w stronę naszej bramki,lecz Orły szybko im odpowiadały.
W 10 minucie spotkania sędzia podyktował rzut wolny dla Baboszewa,a do jego wykonania podeszła Karolina Ciska.Piłka poleciała nad murem i wpadła w lewy róg bramki.
Po straconym golu przeciwniczki napierały,ale ich ataki zostały zatrzymane.
Druga połowa zaczęła się nieszczęśliwie. Nasze zawodniczki odniosły urazy.
Wyprowadzamy kolejną składną akcję,lecz po niedokładnym podaniu goście ruszają do kontrataku i strzelają wyrównującą bramkę.Nie powinna być uznana,ze względu na wcześniejszy faul na naszym orlątku.Mimo tego Orły nie poddały się i walczyły do końca.
Tworzymy kolejne groźne akcje,jednak bez bramki.
Tym razem spokojnie rozgrywamy piłkę.Agnieszka Rosińska podaje na lewe skrzydło,gdzie znajduje się Zosia Sulkowska.Mija obrończynię i kieruje piłkę do siatki,tym samym ustanawia końcowy wynik meczu.
Słychać było głośny okrzyk radości,która zapanowała zarówno na boisku,jak i na trybunach.ZŁE próbowały jeszcze w końcówce meczu,doprowadzić do wyrównania,lecz nie udało im się. Sędzia kończy mecz,a Nasze dziewczyny cieszą się kolejnymi 3 punktami!

Zmiany:
25' Sylwia Trybańska za Klaudię Adamską.
41' Magda Sulkowska za Natalię Grzelak.
41' Natalia Mak za Aleksandrę Możdżonek.
66' Sylwia Sokołowska za Izabelę Kuligowską.
71' Zosia Sulkowska za Darię Piskorską.

PS:Więcej zdjęć na naszym fanpage'u
www.facebook.com/OrletaBaboszewo

Powiązana galeria: